Byty a kancelárie

Sťahovanie bytov a kancelárií

Využitím našich služieb sa zbavíte zbytočných starostí ako sa presťahovať.

Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s ním. Sťahujeme byty, kancelárie, umelecké diela, starožitnosti, podľa požiadaviek zákazníka, ako obhliadka, balenie, demontáž a montáž, doprava, vynáška mobiliáru, rozmiestnenie nábytku v priestoroch zákazníka a pod. Na sťahovanie používame špeciálne sťahovacie vozidlá s hydraulickou rampou a viacmiestne vozidlá na prepravu pracovníkov. Samozrejmosťou je aj poistenie.

 

 

Sťahovacie služby prevádzkujeme v meste Zvolen, Banská Bystrica, Nitra a Bratislava. V prípade dojednania vieme operatívne vytvoriť ďalšie pobočky, podľa požiadaviek zákazníka. Dokážeme presťahovať ľudí a firmy v rámci celej Európy. Zamestnávame do 20 zamestnancov, ktorý sú odborne vyškolený, ako váš nábytok, ťažké bremená a osobné veci zabalia, prepravia a presťahujú.

Ponúkame možnosť si zakúpiť baliaci materiál, ako: kartónové škatule rôznych rozmerov, špeciálna kartónová škatuľa s ramienkom na sťahovanie oblečenia na vešiaku, aby vaše veci zostali nepokrčené a nepoškodené, fixačnú fóliu, bublinkovú fóliu, PE vrecia, lepiaca páska, vlnitá lepenka, papierové vrecia, baliaci papier, popisné etikety, ochranné rohy, skladacie prepravky, prepravky na kvety, prípadne kartónové škatule na objednávku podľa vašich predstáv a rozmerov.