Prečo my


Profesionálna práca a prístup k zákazníkom. Vždy pracujeme podľa plánu prostredníctvom CRM systému, ktorý spracováva údaje týkajúce sa interakcie so zákazníkmi, čím zákazník dostáva reálne informácie o vykonávanej službe v elektronickej forme.

Transparentnosť- všetky ceny máme na našej web stranke SLIVKA. Nájdete tu aj on-line kalkulačku, kde si môžete konečnú cenu vypočítať.

Vozidlá sú vybavené GPS navigáciami, čím sa skvalitní a uľahčí hľadanie uvedenej adresy zákazníka.

Všetky vozidlá sú vybavené monitorovacím systémom. V reálnom čase dokážeme zákazníkovi povedať, kde sa vozidlo nachádza v čase sťahovania.

Naše vozidlá sú špeciálne sťahovacie vozidlá s hydraulickou rampou a výstelkami proti oderu vo vozidle.

Spoločnosť a vozidlá sú poistené v Union poisťovni pre prípad neočakávaných udalostí.


Naša spoločnosť používa špeciálne profesionálne pomôcky na sťahovacie práce. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálny schodolez GOLEM, ktorý dokáže prostredníctvom jedného pracovníka presťahovať trezor do váhy 1000 kg. Uvedený schodolez vlastníme ako jediná spoločnosť v SR a tým sa stávame lídrom v oblasti sťahovania na Slovensku.

Máme dlhoročné skúsenosti so sťahovacími službami, pracovníci sú schopní riešiť rôzne neočakávané a komplikované situácie.

V prípade veľkého množstva nábytku sme schopní dodatočne zvýšiť kapacitu vozidla pridaním prívesného vozíka s objemom do 25 m3.

Zabezpečíme široký sortiment baliaceho materiálu.

Spokojnosť našich zákazníkov.